Novinky


Archeologický nález

11ČEC

Archeologický nález

11. 07. 2022 14:45 Jan Šlachta

Až jednou za mnoho let archeologové najdou a vyluští text na nějaké budoucí hliněné tabulce, co ji objeví na břehu Ostravice, tak si přečtou, že ZuzKa je skvělá a eBF je boží!

Letošní eBF bylo úžasné, neuvěřitelné, vysoce odborné a přátelské. Co víc si přát, atmosféra a odbornost přijela s návštěvníky. Dík!!! Společnou rukou vzniklo největší setkání o digitalizaci nákupu a veřejných zakázek ve střední Evropě, na kterém své zkušenosti s účastníky sdíleli mistři oboru společně s důležitými lokálními a evropskými poskytovateli sw nástrojů. Taková sestava se ještě nikde nesešla.

Podívejte se na aftermovie eBF 2022


Kostky byly vrženy

28KVĚ

Kostky byly vrženy

28. 05. 2022 14:59 Jan Šlachta

Ceny čestného nákupu znají své vítěze aneb kostky byly vrženy, ceny rozdány. Letošní ročník oceňovali členové PROCUREMENT BOARDu, kdy nejvíc bodů v kategorii TREND nasbíral vzdělávací projekt Digitální nákupúní tým, kategorii MASTER ovládla Marcela Turčanová ve veřejném sektoru a Tomáš Veit v tom firemním. Zvláštním oceněním GRAND PRIX za celkový přínos v eProcurementu ověnčili organizátoři festivalu eBF Miloše Olejníka a Petera Majtána.

Atmosféru FSA nasajte ve FOTOGALERII

Celkové výsledky FSA 2022


Byli jsme SPOLU

28KVĚ

Byli jsme SPOLU

28. 05. 2022 11:48 Jan Šlachta

Začátek se vážně povedl! Tradičním předfestivalovým setkáním na výstavě SPOLU jsme odstartovali festival eBF! Radost z toho, že se vidíme, na živo, byla cítit na každém kroku. Atmosféra byla skutečně elektrizující. Úvodní slovo měl šéf a o hudební vložku se postarala umělkyně hry na panovu flétnu Liselotte Rokyta. Bylo to milé, přátelské a hřejivé. Chybělo nám to, všem.

Atmosféra vernisáže lze vidět ve FOTOGALERII


Jak vzniká program eBF?

06DUB

Jak vzniká program eBF?

06. 04. 2022 09:03 Jan Jedlička

Úspěch má mnoho otců a neúspěch je sirotek, to je jedno z hesel, které zaznělo na Malém eBF, přípravě festivalového programu, která proběhla v Bořeticích :). Zodpovědnost za dramaturgii a přípravu eBF na sebe přijal PROCUREMENT BOARD. Jedná se o skupinu vybraných specialistů z oblasti firemního nákupu, která se prostřednictvím odborných workshopů BOARDu a otevřených kooperačních projektů podílí na růstu standardů pro elektronizaci oboru. Program reflektuje všechna aktuální témata, které rezonují napříč světem procurementu.


Firmy & Instituce SPOLU

14BŘE

Firmy & Instituce SPOLU

14. 03. 2022 14:16 Jan Šlachta

Na spoustu zajímavých příležitostí narážíme náhodou. Častokrát jde jen o to vidět a slyšet, myslím tím dívat se a naslouchat. Digitalizovali jsme proces výběrových řízení – tendry a jedna z forem hodnocení nabídek byla eAukce. Bylo nás v obou republikách tak pět podobně specializovaných týmů a hlavní klientela byly firmy.

V roce 2005 jsme pro jedno menší slovenské město udělali první hodnocení nabídek formou aukce. Na jednu stranu dobrý výsledek a na druhou nové poznání, že nákup, resp. zakázky ve veřejném prostoru se řídí stejnými principy. A od té doby jsme se začali „veřejným“ věnovat častěji.


Mapy vedou k pokladu

22ÚNO

Mapy vedou k pokladu

22. 02. 2022 13:53 Jan Šlachta

První verze programové mapy je venku. A je výživná. Nejnovější trendy, inspirativní projekty, palčivé problémy, které společně vyřešíme i spousta zábavy. Všechno pro všechny a zároveň si tam každý najde ten svůj poklad.

Cestu k pokladu hledejte tady


Svět se změnil!

14ÚNO

Svět se změnil!

14. 02. 2022 10:43 Jan Šlachta

Tematické zaměření letošního ročníku eBF je tak aktuální, jak to jen jde. Svět se změnil, ať chceme nebo ne a je nutné, abychom na to byli připraveni. Abychom byli připraveni, musíme být informováni, mít přehled o současných trendech a efektivních změnách. Abychom přehled získali, musíme sdílet zkušenosti na eBF. :-)


Jako v pohádce

13ÚNO

Jako v pohádce

13. 02. 2022 19:51 Jan Šlachta

Je to letos tak trošku jako když se Šípková Růženka probudila po sto letech a uviděla svého prince. Naše eBF se probouzí sice "jen" po dvou letech, ale aby bylo jako z pohádky, tak ho bude svou grafikou doprovázet kreslířka Růženka Kalinová.


Stay tuned!

13ÚNO

Stay tuned!

13. 02. 2022 19:50 Jan Šlachta

Přebarvujeme eBF! S novým termínem, nové barvy i nový svěží vítr do eBF plachet. A že se máte na co těšit? Tak určitě! Přípravy jsou v plném proudu a novinek je spoustu, takže nás sledujte, každý týden nový přísun o jednotlivých scénách a našlapaném programu.


Změna termínu

14ŘÍJ

Změna termínu

14. 10. 2021 10:35 Jan Šlachta

Tradiční listopadové (novemberové) setkání nákupní rodiny pro nás byla každoroční odměna za celoroční dřinu. Situace opět začíná být divoká a je velmi pravděpodobné, že by významně ovlivnila účast spíkrů i účastníků na festivalu. Rozhodli jsme se proto eBF posunout na květen. Je to čas rozkvetlých třešní, podzimní nachlazení již nebudou aktuální a teplé slunečné dny dají setkání nový rozměr.

Chtěli bychom májový čas udržet již jako tradiční termín.

Nový termín: 24. – 27. 5. 2022.


Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE