Novinky


TOP eBF2020

04SRP

TOP eBF2020

04. 08. 2020 15:14 Jan Jedlička

Bavíte nás a chceme se s vámi potkávat. Příroda nám nedovoluje udělat festival v rozsahu, na jaký jsme zvyklí. Ale i zmenšená varianta bude mít své kouzlo a styl. Festival eBF se přesouvá do Zaječí, což je kýčovitě romantické prostředí jižní Moravy. Program poběží dva dny paralelně na dvou či třech scénách. I přesto, že první den bude šit více na tělo zakázkářům a druhý den firmám, témata budou zacílená pro oba sektory, aby se všichni mohli inspirovat všemi. Těšíme se na jihu :) TOP eBF2020


Siemens stage: technologický koktejl inspirací pro malé i velké

04ČER

Siemens stage: technologický koktejl inspirací pro malé i velké

04. 06. 2020 13:24 Jan Šlachta

Dramaturgii jedné ze scén bere pod svá křídla technologický leader Siemens v čele s Martinem Zelinkou. Vše je vymyšleno tak, aby z diskuzí této stage mohli profitovat a inspirovat se i mnohem menší firmy. Martin společně se svým týmem pro vás namíchá koktejl témat, které by měly být vodítkem, kam až se se současnými technologiemi můžete dostat.


Tři pilíře současného zakázkářského práva v praxi

28KVĚ

Tři pilíře současného zakázkářského práva v praxi

28. 05. 2020 13:25 Jan Šlachta

Jedna ze scén "Právo a veřejné zakázky" už má jasně vymezená témata, která jsou mimořádně aktuální a dotýkají se každé instituce a jejích zadavatelů. Dramaturgii a přípravu scény povede Honza Zahálka. Výzvou je poskytnutí praktických informací jak postupovat při pořizování nového sw či IT zakázek - co vše by měla obsahovat smlouva a její vztah k zadávací dokumentaci a IPR - jak efektivně řešit autorské právo a nákup licencí. Dámy a pánové, přijměte, prosím, výzvu k tanci :-)


STARTUP STAGE poprvé na eBF aneb jak nakupovat nápady

21KVĚ

STARTUP STAGE poprvé na eBF aneb jak nakupovat nápady

21. 05. 2020 09:10 Jan Šlachta

Jak se komunikuje ve světě dobrých nápadů? Nově zařazená startupová stage přinese několik opravdu silných příběhů mladých lidí, kteří uspěli v Americe či StartupYardu, dostali se mezi nejbližší vývojáře Google a spolupracují s dalšími úspěšnými startupy jako Dropbox, Airbnb atd. Tyto projekty mají velký potenciál využití. A vůbec, máme se na co těšit. 3, 2 ,1... STARTup!


Nákupní slovník: ozdoba knihovny každého nákupčího

07KVĚ

Nákupní slovník: ozdoba knihovny každého nákupčího

07. 05. 2020 08:27 Jan Šlachta

Chystanou novinkou letošního eBF bude představení a slavnostní křest Nákupního slovníku 2020, publikace, která by neměla chybět v žádné knihovně „trendy“ nákupního týmu. Odborný nákupní slovník primárně poslouží k rychlé a přehledné orientaci ve sjednocené terminologii z oblasti eProcurementu a eSourcingu s logickým přesahem obchodních, logistických a manažerských pojmů, se kterými se nákupčí běžně setkávají.

Číst dále


APUEN SK součástí eBF

14DUB

APUEN SK součástí eBF

14. 04. 2020 09:41 Jan Šlachta

Situace je letos velmi dobrodružná, ale věříme, že už se blíží světlo na konci tunelu. Přípravy festivalu pokračují a spojení s těmi nejlepšími je jako vždy velmi vítané. Máme radost, že APUEN SK přijal výzvu k tanci a Marcelka Turčanová tak na eBF povede dramaturgii nově vzniklé APUEN stage. Stejně jako OTIDEA v Česku patří APUEN k předním slovenských konzultantům a vzdělávacím entitám v oblasti elektronizace veřejných zakázek.

APUEN STAGE bude reagovat na aktuální situaci na trhu a promítne do svého scénáře praktické příklady z praxe zadávání veřejných zakázek. Hlavolamy a Rubikovy kostky veřejného obstarávání se budou řešit v přímém přenosu. Triky, rady, doporučení, které vás obohatí a budou bavit.


OTIDEA rozsvítí eBF

19BŘE

OTIDEA rozsvítí eBF

19. 03. 2020 07:03 Jan Šlachta

Každý rok hledáme novou inspiraci, která posune eBF zase o kousek dál. Takže se těšíme, že letos přijala roli dramaturga Katka Koláčková, která povede přípravu v rámci nově vzniklé OTIDEA stage. Administrátoři a právníci z OTIDEA jsou bezesporu esa ve svém oboru a právem patří mezi přední poradenské společnosti v oblasti veřejných zakázek" v Česku. Svou energií a znalostmi tak pomůžou zvýšit odbornost a prestiž festivalu.

OTIDEA STAGE bude scénou plnou praktických příkladů z realizace veřejných zakázek včetně expertních rozborů, doporučení, případových studií a sdílení osvědčených postupů.


Přilétají vánoční ptáčci

17PRO

Přilétají vánoční ptáčci

17. 12. 2019 15:58 Jan Šlachta

Věříme, že si plujete na punčové vlně a úspěšně se vyhýbáte vánoční panice.

Přejeme vám, abyste si užili Vánoce a konec roku v pohodě, s dobrou náladou, mezi lidmi, se kterými vám je dobře a aby ten příští rok byl přesně takový, jaký byste si přáli!

eBF vánoční ptáčky můžete využít do konce roku.

Tak veselé Vánoce a šťastného kapra :)

Vám přeje

Tým PROEBIZ & eBF


ÚVO: J. Lexa na konferencii „eBF“ v Ostrave

18LIS

ÚVO: J. Lexa na konferencii „eBF“ v Ostrave

18. 11. 2019 15:33 Jan Šlachta

Elektronizácia firemného nákupu a verejného obstarávania – to boli hlavné témy 15. ročníka medzinárodnej konferencia „eBF“, ktorá sa konala v dňoch 6. - 8. novembra 2019 v Ostrave. V rámci prednášok na nej vystúpil aj Jaroslav Lexa, riaditeľ Inštitútu verejného obstarávania Úradu pre verejné obstarávanie (ďalej „ÚVO“).

Číst dále


Týden poté, aneb jak eBF stále (u nás) rezonuje

15LIS

Týden poté, aneb jak eBF stále (u nás) rezonuje

15. 11. 2019 09:42 Jan Šlachta

Takto to hodnotíme my, je vidět, že každý má svůj osobitý pohled. Jak to máte Vy?

Marian Gałuszka: „Festival jak má být: odbornost, novinky, trendy, výměna zkušeností, přátelství, ale i zábava.“

Jiří Špalek: „Je úžasné vidět, jak rychle roste nákupní vzdělanost účastníků! Letošní ročník byl velice pohodový a přátelský - myslím, že více než obvykle.“

Peter Mikuláš: „V piatok poobede som zistil, že ma bolia hlasivky - to je dobrá správa.“

Ivana Nadkanská: „Úsměv, pohoda a zachování klidu dokáží hodně pomoci při organizaci festivalu.“

Jiří Cudlín: „Zní to jako klišé, ale bavilo mě to hodně. Tak jako pokaždé. A nejvíce sledovat, že to baví i ostatní. Atmosféra opět zvítězila.“

Jana Vítová: „Mým hodnocením je reakce lidí, které jsem zvala na festival po 3 roky: „Když jste nám říkala, jak úžasně přátelská atmosféra tady je a přitom je program velice odborný, nevěřili jsme. Teď jsme to zažili a jsme vděční.“

Tomáš Trenkler: „Najlepšie eBF v histórii, prekonáme o rok?“

Milan Kaplan: „Synergie setkávání, vstřícnosti a sdílení. S velkou částí účastníků jsme se na sebe úplně obyčejně těšili.“

Zuzana Kawuloková: „eBF je prostě srdcovka.“

Podívejte se také do galerie a připomeňte si, jak jsme všichni byli v Ostravě hezcí :-).

FOTOGALERIE >>


Back to Top