Novinky


eBF je zpět!

25SRP

eBF je zpět!

25. 08. 2021 13:15 Jan Jedlička

Září je měsíc, který každý z nás vnímá jinak. Vinaři se těší na burčák či nové odrůdy vína, rodiče se připravují na začátek nového školního roku, jiní cítí vůni přicházejícího babího léta a ještě vyrazili za sluncem odrážejícím se na mořské hladině. Tady u nás dokončujeme přípravy na semestrální kurz Digitální nákupní tým a po roční pauze se připravujeme na festival eBF, který se letos opět vrací do původní podoby, do podoby osobního setkání, podání rukou a přátelského obejmutí.

PROGRAMOVÁ MAPA >>


Stalo se to!

14KVĚ

Stalo se to!

14. 05. 2021 11:53 Jan Šlachta

Podařil se malý zázrak - jmenuje se Procurement Board Academy. Od září (septembra) spouštíme semestrální kurz na ekonomické fakultě VŠB - Digitální nákupní tým. Vůbec poprvé se podařilo spojit nejsilnější hráče na trhu poskytovatelů eNástrojů a odborníky z digitálně vyspělých firem, aby sdíleli své zkušenosti z digitalizace nákupních procesů včetně praktických ukázek jednotlivých kroků v různých řešeních, která jsou aktuálně dostupná na trhu.


eBF bude!

13KVĚ

eBF bude!

13. 05. 2021 14:28 Jan Šlachta

V první půlce měsíce proslaveného láskou, kdy už jsme všichni hodně hladoví se vidět, slyšet a společně se smát, okolnosti naznačují, že to vyjde!

Padlo rozhodnutí, že listopadová konference – festival o digitalizaci nákupu eBF, bude mít i fyzickou,resp. prezenční tvář. Začínáme plánovat a těšíme se.

Zapište si datum 3. - 5. 11. 2021. Kapacita bude omezená, program se vyladí v řádech týdnů, ale už teď věříme, že vás bude bavit.


eBF 2020 - on-line stream

29ZAŘ

eBF 2020 - on-line stream

29. 09. 2020 15:18 Jan Šlachta

Asi všichni známe rčení, až se ucho utrhne. Mám tady takový oborový up-date. Tak dlouho jsme prosazovali elektronizaci, až jsme zelektronizovali i sebe. Zaječí se přesouvá do on-line prostředí a eBF stream se stává oficiálním křestem pro nově vzniklé eBF studio.

eBF studio – je elegantní řešení toho, abychom mohli zůstat v kontaktu, sdílet trendy a bez omezení čerpat inspiraci z Evropy. Budeme vysílat rozhovory, prezentace, případové studie. Zapojovat vás jako experty, dramaturgy, hvězdy.


Siemens stage: technologický koktejl inspirací pro malé i velké

04ČER

Siemens stage: technologický koktejl inspirací pro malé i velké

04. 06. 2020 13:24 Jan Šlachta

Dramaturgii jedné ze scén bere pod svá křídla technologický leader Siemens v čele s Martinem Zelinkou. Vše je vymyšleno tak, aby z diskuzí této stage mohli profitovat a inspirovat se i mnohem menší firmy. Martin společně se svým týmem pro vás namíchá koktejl témat, které by měly být vodítkem, kam až se se současnými technologiemi můžete dostat.


Tři pilíře současného zakázkářského práva v praxi

28KVĚ

Tři pilíře současného zakázkářského práva v praxi

28. 05. 2020 13:25 Jan Šlachta

Jedna ze scén "Právo a veřejné zakázky" už má jasně vymezená témata, která jsou mimořádně aktuální a dotýkají se každé instituce a jejích zadavatelů. Dramaturgii a přípravu scény povede Honza Zahálka. Výzvou je poskytnutí praktických informací jak postupovat při pořizování nového sw či IT zakázek - co vše by měla obsahovat smlouva a její vztah k zadávací dokumentaci a IPR - jak efektivně řešit autorské právo a nákup licencí. Dámy a pánové, přijměte, prosím, výzvu k tanci :-)


STARTUP STAGE poprvé na eBF aneb jak nakupovat nápady

21KVĚ

STARTUP STAGE poprvé na eBF aneb jak nakupovat nápady

21. 05. 2020 09:10 Jan Šlachta

Jak se komunikuje ve světě dobrých nápadů? Nově zařazená startupová stage přinese několik opravdu silných příběhů mladých lidí, kteří uspěli v Americe či StartupYardu, dostali se mezi nejbližší vývojáře Google a spolupracují s dalšími úspěšnými startupy jako Dropbox, Airbnb atd. Tyto projekty mají velký potenciál využití. A vůbec, máme se na co těšit. 3, 2 ,1... STARTup!


Nákupní slovník: ozdoba knihovny každého nákupčího

07KVĚ

Nákupní slovník: ozdoba knihovny každého nákupčího

07. 05. 2020 08:27 Jan Šlachta

Chystanou novinkou letošního eBF bude představení a slavnostní křest Nákupního slovníku 2020, publikace, která by neměla chybět v žádné knihovně „trendy“ nákupního týmu. Odborný nákupní slovník primárně poslouží k rychlé a přehledné orientaci ve sjednocené terminologii z oblasti eProcurementu a eSourcingu s logickým přesahem obchodních, logistických a manažerských pojmů, se kterými se nákupčí běžně setkávají.

Číst dále


APUEN SK součástí eBF

14DUB

APUEN SK součástí eBF

14. 04. 2020 09:41 Jan Šlachta

Situace je letos velmi dobrodružná, ale věříme, že už se blíží světlo na konci tunelu. Přípravy festivalu pokračují a spojení s těmi nejlepšími je jako vždy velmi vítané. Máme radost, že APUEN SK přijal výzvu k tanci a Marcelka Turčanová tak na eBF povede dramaturgii nově vzniklé APUEN stage. Stejně jako OTIDEA v Česku patří APUEN k předním slovenských konzultantům a vzdělávacím entitám v oblasti elektronizace veřejných zakázek.

APUEN STAGE bude reagovat na aktuální situaci na trhu a promítne do svého scénáře praktické příklady z praxe zadávání veřejných zakázek. Hlavolamy a Rubikovy kostky veřejného obstarávání se budou řešit v přímém přenosu. Triky, rady, doporučení, které vás obohatí a budou bavit.


OTIDEA rozsvítí eBF

19BŘE

OTIDEA rozsvítí eBF

19. 03. 2020 07:03 Jan Šlachta

Každý rok hledáme novou inspiraci, která posune eBF zase o kousek dál. Takže se těšíme, že letos přijala roli dramaturga Katka Koláčková, která povede přípravu v rámci nově vzniklé OTIDEA stage. Administrátoři a právníci z OTIDEA jsou bezesporu esa ve svém oboru a právem patří mezi přední poradenské společnosti v oblasti veřejných zakázek" v Česku. Svou energií a znalostmi tak pomůžou zvýšit odbornost a prestiž festivalu.

OTIDEA STAGE bude scénou plnou praktických příkladů z realizace veřejných zakázek včetně expertních rozborů, doporučení, případových studií a sdílení osvědčených postupů.


Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE