Novinky


Nákupní slovník: ozdoba knihovny každého nákupčího

07KVĚ

Nákupní slovník: ozdoba knihovny každého nákupčího

07. 05. 2020 08:27 Jan Šlachta

Chystanou novinkou letošního eBF bude představení a slavnostní křest Nákupního slovníku 2020, publikace, která by neměla chybět v žádné knihovně „trendy“ nákupního týmu. Odborný nákupní slovník primárně poslouží k rychlé a přehledné orientaci ve sjednocené terminologii z oblasti eProcurementu a eSourcingu s logickým přesahem obchodních, logistických a manažerských pojmů, se kterými se nákupčí běžně setkávají.

Číst dále

Největší přidanou hodnotou výkladového slovníku nákupních pojmů je v jeho doplnění o zkušenosti z praxe a odborné komentáře předních specialistů v oboru, kteří se podílí na jeho vzniku. Unifikace a konsolidace nejrelevantnějších pojmů, vybraných participujícími experty významně, poslouží k upevnění standardů nákupního názvosloví.

Zuzce se podařilo sestavit výborný redakční tým, a pokud si myslíte, že byste mohli být jeho součástí, napište nám na 5tym@proebiz.com.

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE