Praktické


Ubytování

Vyspěte se do růžova v jednom z jedenácti hotelů, které pro vás máme zarezervovány za zvýhodněné ceny.

Jídlo

V průběhu konference budou pro účastníky zajištěny stoly s občerstvením a nápoji. Samozřejmostí je také lahodný oběd.

Parkování

Zajistili jsme pro vás parkování za zvýhodněné ceny a zjistili možnosti parkování v blízkosti hotelů, které jej nenabízejí.

Jak se k nám dostat

Automobilem

Ze Slovenska (Mapa) po D2/E65 směrem na Brno. U Brna zabočte vpravo na D1, a jeďte směrem na Ostravu. Až dorazíte do Ostravy, zabočte vpravo na 11 (Rudná) a poté nalevo na D56 (Místecká). Odbočte doprava z D56 u cedule Centrum nejprve na Vítkovická a opět doprava na 28. října. Nakonec odbočte nalevo na ulici Nádražní a ihned doprava, zde uvidíte po pravé straně hotel Imperial. Z Polska (Mapa) a Německa (Mapa) směrem na Katovice a poté po A1/D1 z Katovic do Ostravy. Až dorazíte do Ostravy, sjeďte na silnici D56 (Místecká). Odbočte doprava z D56 u cedule Centrum nejprve na Vítkovická a opět doprava na 28. Října. Nakonec odbočte nalevo na ulici Nádražní a ihned doprava, zde uvidíte po pravé straně hotel Imperial.

Letadlem

Linky č. 333 a 670 z autobusové zastávky „Mošnov – Airport“ (nacházející se před letištní halou) na stanici „Vítkovice vysoké pece“. Poté tramvajovou linkou 1 nebo 2 až na zastávku Elektra.

Vlakem

Z Hlavního nádraží linkami č. 1, 2 nebo 8 z tramvajové zastávky nacházející se před nádražím („Hlavní nádraží“). Z nádraží Svinov linkami č. 37 nebo 79 z autobusové zastávky „Svinov nádraží“ (nacházející se před budovou nádraží) na zastávku „Svinovy mosty – horní zastávka.“ Nebo linkami 46, 51, 53, 64 a 76 na zastávku „Svinovy mosty – dolní zastávka.“ Ze stanoviště „Svinovy mosty – horní zastávka“ (nacházející se v horním patře též budovy) na tramvaj č. 4 nebo 8 až na zastávku Elektra.

Kontakt pro organizační záležitosti

Barbora Sněhotová

Barbora Sněhotová
 snehotova@proebiz.com
+420 601 168 896
+420 597 587 106


"Ráda vám zajistím ubytování v některém ze smluvených hotelů."

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE