Novinky

Programový line-up

28ČEC

Programový line-up

28. 07. 2017 15:17 Jan Šlachta

Děkujeme za váš obrovský zájem, přízeň a důvěru v dramaturgii nákupního festivalu eBF. Téměř třetina lístků už je pryč a to bez zveřejnění programového line-upu, na kterém v současné chvíli pracujeme. Můžeme slíbit jediné – bude vás to zajímat a bavit! Velká jména z oblasti nákupu a elektronizace VZ - programový line-up již brzy.


HOLLAND pro všechny

28ČEC

HOLLAND pro všechny

28. 07. 2017 15:14 Jan Šlachta

Včera proběhla zatím asi největší eAukce typu HOLLAND v hodnotě kolem 1 mil. EUR. Místo tulipánů šlo o složitější technologie. Úspora v řádech deseti tisíců EUR byla povzbuzením do dalších aukcí tohoto typu a důkazem, že každý z aukčních typů má své využití a je třeba s těmito možnostmi počítat už při plánování strategie nákupu.


Resumé Kraljičovy matice

28ČEC

Resumé Kraljičovy matice

28. 07. 2017 15:12 Jan Šlachta

V jednoduchosti je krása. A taky síla. O čem je vlastně kouzlo celé matice category managementu se dozvíte v článku "Z nákupu se musí stát řízení nákupu", který pro vás připravil a vtipně oglosoval Honza Vašek.


Jak Peter Kraljič změnil nákupní svět

28ČEC

Jak Peter Kraljič změnil nákupní svět

28. 07. 2017 15:10 Jan Šlachta

Žijící legenda nákupu Peter Kraljič bude speciálním hostem letošního eBF. Všichni velitelé nákupních týmů se setkali s jeho "metodou nákupního portfólia", která je spíše známá jako Kraljičova matice. Na eBF uslyšíme výklad matice z pohledu jejího autora s odstupem 30-ti let. 2 500 citací v nejprestižnějších časopisech jsou vysvětlením toho, proč je Peter Kraljič považován za oborovou ikonu ve světovém měřítku, která se stala základním stabebním kamenem pro celý nákup a jeho budoucnost.


Back to Top