Ivo Locatelli

Róbert Obmaščík

Michal Kristiňák

Angus McIntosh

ebf 2017 | Ostrava | eSourcing
Timo Rantanen

Tomáš Veit

Steve Robinson

Dean Corbisiero

Ama Eyo

Jan Zahálka

Zdeněk Pytlíček

Daša Paláková

Miloš Olejník

Zvonimir Jukić

Jaroslav Kračún

Peter Kraljič

Alena Ševčíková

ebf 2017 | Ostrava | eSourcing
Martin Zelinka

Alena Vačkářová

Jaroslav Lexa

ebf 2017 | Ostrava | eSourcing
Jaap Strating

Mário Biňas

Jan Vašek

Milan Kaplan

Ondrej Jombík

Mario Vecchia

Václav Pelouch

eBF je festival o elektronizaci nákupu a veřejných zakázek
8. - 10. listopadu, Ostrava, Hotel Imperial

SETKÁVAT SE JE „VERY“ SPRÁVNĚ

Tři dny plné sdílení zkušeností s elektronizací nákupního a zakázkového procesu a s eAukčním hodnocením dodavatelských nabídek. Workshopy, diskuze, setkávání.

Inspirující, propojující, mezinárodní, přátelské

Už několik let se na konci eBF rozcházíme s tím, že právě prožitou úžasnou atmosféru spojenou s přívalem odborných informací bude těžké za dvanáct měsíců zopakovat nebo dokonce vylepšit. Mimořádně pozitivní hodnocení a důvěra účastníků akce je zavazující. Výhodou naštěstí je, že nás organizování eBF i po těch více než deseti letech pořád baví a sami za sebe ho chceme dál vylepšovat. Navíc roste společenský rozměr akce a my začínáme mluvit o eBF jako o „nákupním festivalu“. Tři dny o firemním nákupu a veřejných zakázkách v elektronické době, o získávání znalostí, o odborném uznání a o pohodě.

účastníků

témat

řečníků

sálů

jazyky

výstava

Programový koncept

Začíná se v úterý večer předehrávkou festivalu, kterou je vernisáž výstavy SPOLU III. První velký den eBF je středa a v kongresovém sále je velký workshop ePROCUREMENT MEETING pro specialisty veřejných zakázek a proti němu jedou v pěti sálech workshopy, semináře a školení pro firemní nákup. Některé z těch informací mají přirozeně univerzální charakter a hodí se pro obě skupiny účastníků. Druhý den se sály obrací. Ve velkém je eSOURCING MEETING pro firemní nákupce a s ním souběžně v ostatních sálech probíhají semináře, workshopy a tréninky pro veřejný sektor. Čekáme, že i s námi je to skoro 500 lidí najednou ve všech sálech. A taky počítáme s tím, že je nutné vybírat, že nejde stihnout všechno. V pátek už je nás méně a vejdeme se do kongresového sálu ke kulatým stolům na dlouhé kávě. Co stůl to téma. Pak už jen loučení, balení a domů.

Programový koncept eBF
PETER KRALJIČ

PETER KRALJIČ

Legenda metodologie firemního nákupu na velké scéně eBF. Pro firemní nákupce bude vrcholem třináctého ročníku eBF účast nákupního vizionáře a legendy ve svém oboru, který už v roce 1983 definoval základy category managementu. Z těch jen s malými změnami, které přinesl internet a digitalizace, vycházíme dodnes. V prostředí nákupní metodiky bychom měli počítat „před Kraljičem a po Kraljičovi“, tedy před a po zveřejnění Kraljičových tabulek.
IVO LOCATELLI

IVO LOCATELLI

Římská hlava elektronizace veřejných zakázek v Evropské unii. Přijede, abychom mohli navázat na velké loňské diskuze o výsledcích, vizích a výzvách v implementaci elektronizace veřejných zakázek. On sám se přímo podílí na myšlenkách a šíření elektronizace jejich procesu v oddělení inovací a elektronického zadávání veřejných zakázek na Generálním ředitelství EVROPSKÉ KOMISE pro vnitřní trh, průmysl, podnikání a malé a střední podniky.

ROZDÁVAT MEDAILE

Odborné setkání s takovou atmosférou, kterou zažívají poslední ročníky eBF, je ideální na rozdávání cen těm nejzajímavějším a nejvíce inspirujícím. Proto patří už tradičně středeční večer konference vyzvedávání těch, kteří elektronizaci nákupu a veřejných zakázek tlačí dopředu. Fair Sourcing Awards je jedním z vrcholů třídenního setkání. Hlavním pořadatelem FSA, který zajišťuje šíření myšlenky, sběr přihlášek a sestavení poroty, jsou česká a slovenská asociace APUEN.

Malcolmovo běhání

Malcolm je z anglického Warwicku, ale teď bydlí v Ostravě a snaží se nás nakazit běháním. Odezva jeho loňského běžeckého otvírání festivalových dnů byla fajn. Letos to Malcolm potáhne znovu, vezměte si běžecké věci a přidejte se.

SPOLU - TOGETHER !!!

Všichni malíři, sochaři, umělečtí kováři, fotografové a jiní výtvarníci, přidejte se a šiřte tuhle výzvu. Potřetí děláme výstavu prací lidí z nákupu a veřejných zakázek. V předvečer eBF je vernisáž a výstava potrvá po celou dobu festivalu eBF.

Reference

Partneři

BENQOSTRAVA!!!PROEBIZSentinetOtideaČeské dráhyDopravní podnik OstravaSwissLifeMoravskoslezský krajStrojírny a stavby TřinecVO v kocke

Spoluorganizátoři

APUeN CZAPUeN SKČMSVŠB-TUO
Back to Top