12. ročník
mezinárodní konference

NEWS

09.09.2016

Využívání eAukcí v rámci celé skupiny Erste |

Využití jejích různých typů v jednom projektu představí Martin Hoffrichter z Rakouska. O další zajímavost, a to způsob, jak aplikovat principy TCO při nákupu IT, se pak podělí jeho slovenský kolega Patrik Mauric.

30.08.2016

Last minute :) |

My všichni školou nepovinní prvního září neprožíváme dramaticky, ale pakliže přemýšlíme ekonomicky, zítra je poslední možnost zvýhodněné registrace na eBF.

19.08.2016

Vyplácí se dělit zakázky na části? |

Závěry z desítek výběrových řízení, kdy je vhodné rozdělit zakázku na části a kdy ne, bude sdílet ředitelka VO Ministerstva vnútra, Daša Paláková. (10.11., blok č. 27.).

17.08.2016

Malcolmův běh |

Lidský mozek funguje nejlépe prokrvený a okysličený. Pro všechny milovníky běhání jsme letos v čele s naším maratoncem Malcolmem připravili ranní okruh krásnou ostravskou industriální přírodou. Zveme :-)

08.08.2016

SPOLU II. |

Unikátní výstava výtvarných děl z řad umělců našeho profesního světa. Po velkém úspěchu loňské vernisáže SPOLU jsme se rozhodli založit její tradici. I letos se potkáme už v předvečer konference, v úterý 8. listopadu, na jejím neoficiálním otevření vernisáží SPOLU II. V galerii máme stále volná místa pro výtvarníky z vašich řad, pojďme SPOLU vystavovat!

04.08.2016

Páteční dlouhá snídaně |

Úplně jsme změnili koncept pátku. Dáme do sálu patnáct kulatých stolů s deseti židlemi. Na stoly snídani. Ke každému přisedne vybraný přednášející z eBF s předpřipraveným tématem pro diskuzi, s chutí si povídat a reagovat i na otázky mimo zvolené téma. Po 40-ti minutách se krásní přednášející zvednou a změní stoly. Třikrát a pak se rozejdeme.

02.08.2016

Spouští se FSA 2016 |

Další ročník udílení cen čestného nákupu se mílovými kroky blíží. APUeN usilovně pracuje na tom, aby se letos do FSA zapojila celá Evropa. Víme jistě, že v našich vodách plave spousta zkušených nákupců, kteří si zaslouží ocenit. Možná jste to právě Vy :-) Info, přihlášky a vše kolem najdete na www.fsawards.com.

25.07.2016

Jak využívat rating u stavebních eAukcí |

Desítky úspěšných stavebních eAukcí, do kterých se promítá rating z průběžného hodnocení dodavatelů. Toto je zvláštnost, o kterou se podělí Zdeněk Pytlíček.

22.07.2016

Programová mapa už se rýsuje |

Na web jsme vyvěsili pracovní verzi programové mapy, kterou teď už neustále aktualizujeme a doplňujeme. Přidali jsme další scénu, tlumočit se budou letos již 4 sály, program je postavený především na rozboru konkrétních praktických příkladů. Mimo jiné jsme také vymazlili design mapy, takže je to radost i na pohled :)

21.07.2016

Nákup aut trochu jinak, než je zvykem |

Jak promítnout do nákupu aut další náklady, které jsou spojené s jeho provozem a to v zákonném režimu poradí Miloš Pochobradský. V Tallinu na konferenci sálem zazněla hláška, že náklady životního cyklu jsou pro veřejnou správu zatím velkou neznámou. Praktické ukázky, jak tyto zakázky bez obav a úspěšně řešit jsou velkou výzvou letošního eBF.

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ NEJVĚTŠÍHO FESTIVALU O ELEKTRONIZACI NÁKUPU A VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK?

Přijeďte si v listopadu do Ostravy poslechnout mimořádné speakry a špičky v oboru zadávání veřejných zakázek a firemních nákupů. Zadáváte veřejné zakázky jako public nebo provádíte firemní nákup jako privat? V našem programu, který je zaměřený na sdílení zkušeností a na prezentace různých inspirativních řešení nákupních situací si v každém případě najdete to své.

ZAREGISTROVAT SE

3 dny, 5 scén, 85 bodů programu

VÍCE O eBF FESTIVALU >>